Ana sayfa > Uygulama > tek yönlü vizyon vinil uygulaması

Tek yönlü vizyon vinil, basınca duyarlı yapışkanın eklenmesiyle lamine edilmiş siyah ve beyaz bir PVC'dir ve cam yüzeyli pencereler, cam kapılar ve pencereler, cam perde duvar veya araçlar için uygun güneş ışığı kullanan iyi bir malzemedir. reklamın etkisi.

Perforated vinyl manufacturer

Delikli vinil


one-way vinyl manufacturer

tek yönlü vinil


printable perforated vinyl manufacturer

yazdırılabilir delikli vinil

Delikli vinil ana uygulama:

1. Her yerdeki otobüs durakları, sergi merkezleri, telefon kabinleri, konferans merkezleri ve cam duvarlar.

2, otobüs, taksi arka cam, büyük üst düzey iş araba, metro, yük vagonu karoseri reklamcılığı.

3, fast-food restoranları, zincir restoranlar, benzin istasyonları, büyük mağazalar, süpermarketler, bankalar, salonlar, oteller, moteller, küçük perakende mağazaları vb .;

Perforated vinyl supplier

Windows grafikleri için delikli vinil


one-way vinyl supplier

Windows grafikleri için tek yönlü vinil


printable perforated vinyl supplier

Windows grafikleri için yazdırılabilir delikli vinil

Perforated vinyl wholesale

Reklam için delikli vinil


one-way vinyl wholesale

Windows grafikleri için tek yönlü vinil


printable perforated vinyl wholesale

Windows grafikleri için yazdırılabilir delikli vinil


Diğer reklam malzemeleri ile karşılaştırıldığında, tek geçişli macunun avantajları temel olarak aşağıdaki noktalara yansır:

1, tek geçişli macun kalitesi arabadan bakan bariz avantajı araba personeli (özellikle sürücüler) görüş hattını etkilemez. Tek şeffaf macun iyidir, iletim hızı 5 ila 5 (% 50 ışık geçirgenliği) değerine ulaşabilir ve gönderme hızı aynı olmadan şeffaf cam aynıdır, ancak etki farklıdır, yazı boyunca bir tarafta güzel bir resim görebilirsiniz. reklam resmin. Bu sayede sadece şehrin görünümünü güzelleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda reklam etkisini de arttırıyor.

2, tek penetrasyon avantajları güneş filminden çok daha pahalıdır. Güneş filmi çok ısınır, kırılgan hale gelir ve güneşin altında kenara eğilimlidir. Tabii ki, sadece bir taraftan sonra güneşin küçük bir açıklıktan gölgelenmesi etkisiyle değil, ışık çok yumuşak hale geldi, artı ışık altında (herkesin 10 katından fazla, güçlü güneş filmi) oturan bir parçası da olabilir. araba, tek tek film görüntüsüyle yayınlanan güneşten daha net hissedebilir ve daha serin hissedebilir.